Учнівські роботи ЗНО


До Шевченка приходять у мить просвітлення.

Я вважаю,що багато людей приходять за розрадою до Шевченка,адже він був,є,буде вічно,поки існує наш народ.

По-перше,Шевченко завжди асоціюється із чимось світлим,величним. І є прикладом для наслідування. Переконливим прикладом щодо цього аргументу є вірш Дмитра Павличка «До Франка» : «Учителю,стою перед тобою,малий вчарований до німоти. Хто ще умів любити так,як ти, хто кликати умів ще так до бою,кого ще так боялися кати!». Роздумуючи над цими словами, можу з впевненістю сказати, що Тарас Шевченко є великим учителем нашої української нації.

По-друге,Шевченко народився у весняні дні. Весна символізує розквіт, пробудження після довгої і холодної зими. Прикладом до цього аргументу є щорічні концерти, які проводяться у шевченківські дні, з метою вшанування пам яті Кобзаря.

По-третє,Шевченко, обє днує Схід і Захід. Кобзаря люблять і поважають у всьому світі, незалежно від віросповідання і політичних поглядів. Пригадую приклад зі свого життя. Коли я з капелою «Гамалія» поїхав у Верхньодніпровськ на гастролі, я відчув,як під час концерту люди були захоплені віршами Кобзаря,які ми виконували під бандуру.

Отже, Шевченко є добрим порадником,у його безсмертних творах завжди можна знайти відповіді на будь-які питання.

Роман Іванчук, 11 клас, гімназія Блаженного Климентія Шептицького.


Сторнінка: 1,2

© 2019 |
Free counters!